Blog > Komentarze do wpisu

Rooośnie!

Syneczek miesięczny i sześciomiesięczny :) Body rozm 62 i 74 :D Jedne z jego pierwszych śpioszków przyłożone do ramionek obecnie sięgają kolan. 

Linia włosów malutkiemu bardzo się zmieniła, wcześniej miał identyko jak 10 lat temu Córeczka (wciąż się powtarza opinia, że on jest bardzo do niej podobny). Tylko jak Córeczka wyłysiała z pierwszych ciemnych włosków to wyrosły jej słomkowe, a Synkowi odrasta czuprynka ciemna. 

I włoski na uszkach mu prawie wszystkie wyszły! Synek urodził się z kilkoma ciemnymi dłuższymi włoskami na uszkach, takie elfie włoski :) 

 

Synek rośnie i jest naszą wielką radością, jednak wyzwań dnia codziennego dokłada nam w równym stopniu Córeczka. W poniedziałek jedzie na swoją pierwszą wycieczkę z nocowaniem. Przejęła się na tyle, że stworzyła listę tego, co ma ze sobą zabrać, a z racji tego że jedziemy do teściów na weekend to już teraz piorą się jej ciuchy. Oby tylko zasypianie jakoś wyszło i przez te dwa dni nie zapominała o myciu zębów i czesaniu (i rozczesywaniu! W jej przypadku czasami jedno i drugie razem nie jest takie oczywiste)...

Jakimś cudem mi się udało niedawno przeczytać książkę i dokończyć kolejną, której czytanie rozpoczęłam jeszcze w zeszłym roku. A Mąż ogarnął sobie rower i jeździ sobie nim do pracy. Coś się rusza nie tylko wokół dzieci :) 

 

Muszę się z Wami podzielić zdjęciem, na którym nawet podobam się sama sobie :)

piątek, 20 maja 2016, cinnamon.tea

Polecane wpisy

Komentarze
2016/06/09 00:33:19
Piekny!!! Gratulacje!!!
Created by Wedding Favors Lilypie Kids Birthday tickers Daisypath Anniversary tickers Od 15.03.13
Dodatki na bloga