Blog > Komentarze do wpisu

W nowym roku...

Przepraszam. 

Tyle się działo... Poległam na szykowaniu tutaj mnóstwa zdjęć na roczek Synka... potem było COŚ wielkiego, wspaniałego, coś co nam ułożyło najbliższy czas i bardzo nas uszczęśliwiło. 
A potem się skończyło.

 

Początek grudnia to była wspaniała wiadomość: jesteśmy w ciąży! Staraliśmy się krótko, więc tym bardziej się cieszyliśmy, nawet w lekkim szoku byliśmy, że się udało.
To były bardzo szczęśliwe trzy tygodnie...
A potem zaniepokojenie lekarzy: jednego, drugiego... Kontrola, jedna, druga... I tak jeszcze ich nie koniec, ale mimo, że fizycznie wciąż jestem w ciąży (straszliwie absurdalna i dobijająca sytuacja) to raczej skończy się zabiegiem.

Tak więc przeżywamy stratę. Są dni lepsze i gorsze, smutniejsze i te, kiedy daję radę. Nie do końca chyba umiem przekazać na piśmie, co i jak czuję... Momentami tylko mam wrażenie, że uznawałam siebie za silniejszą osobę. Z drugiej stron: to dziecko już zaistniało w naszych głowach, sercach, w naszej rodzinie i nie można do tego przejść do porządku dziennego od razu. I wiem, że żadne dziecko, posiadane lub przyszłe, nie zastąpi TEGO. Mamy dwójkę, być może będziemy mieli więcej. Ale TO nie zostanie zastąpione.

 

Przepraszam za takie smęcenie, ale niekiedy problemy i trudne przeżycia przechodzą na pierwszy plan...

 

PS. I Córeczka, i Synek mają się naprawdę świetnie. Synek jest łobuziakiem, domaga się uwagi, ale też i umie bawić się sam. Fajnie nam z nim. Córeczka za to bryluje w szkole i jesteśmy z niej po prostu dumni :)  

czwartek, 12 stycznia 2017, cinnamon.tea

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: J., *.toya.net.pl
2017/01/13 09:28:26
Cóż mogę napisać więcej niż ''przytulam''. Trzymajcie się!
-
Gość: Ania, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/01/13 21:51:09
Módl się. Nie takie cuda się zdarzały!
-
2017/01/14 18:48:07
Ale o co się modlić? Można o wiele rzeczy, niekoniecznie o nagłe przywracanie życia. Najpierw bardzo gorliwie modliliśmy się o cud, ale on nie nastał. Teraz- raczej o ponowne poukładanie w życiu...
-
Gość: Magda, *.dyn.plus.net
2017/01/15 22:27:09
Przykro mi.... bedzie lepiej z czasem choc nigdy nie zapomnisz. Usciski ogromne!
-
Gość: tin, *.rev.ndi.net.pl
2017/02/07 10:14:40
jak się czujesz? dajesz radę?
Created by Wedding Favors Lilypie Kids Birthday tickers Daisypath Anniversary tickers Od 15.03.13
Dodatki na bloga