Blog > Komentarze do wpisu

Rosną dzieci, rosną...

Córeczka tydzień temu skończyła 11 lat!!! Ona jest szczęśliwa, że jest nastolatką, my zbieramy siły :) W szkole radzi sobie nieźle, choć ma potknięcia. Mimo miliarda zadań codziennie ogarnia matematykę bez większych problemów, wciąż gra na gitarze, na zajęciach teatralnych, w piłkę ręczną, uczęszcza za zajęcia z ceramiki... Jest bardzo samodzielna, trochę tak jak za czasów jej rodziców- jeździ samodzielnie autobusem i w ogóle... Jestem z niej dumna.

A Synek zaraz skończy 15 miesięcy. W tym samym wieku Córeczka miała dwa ząbki, on ma dwanaście. Łobuzuje i szaleje, śmieje się w głos, nie można się przy nim nudzić, daje wiele radości. Każdy jego postęp przeżywamy wszyscy i cieszymy się z tego. Ostatnio tatuś przejmuje pewne czynności przy synku, bo karmię już tylko w nocy; Mąż jest zachwycony i czasami wręcz prosi, że on go uśpi/ da butlę/ wykąpie/ zostanie z nim jak ja mam gdzieś iść. 

Dzieciaki motywują do uśmiechu, tak było i będzie

2660718

2660713

2660703

 

Pożegnaliśmy nasze maleństwo 3 tygodnie temu. Musiałam zostać na noc w szpitalu, ale fizycznie nie było tak źle. Psychicznie bywa różnie, ale wydaje mi się, że radzimy sobie. Zdecydowaliśmy się na badania, więc wiemy, że cokolwiek byśmy nie zrobili, maluszek był tak chory, że nie zatrzymalibyśmy go przy sobie. Im więcej jednak wiemy o tym dziecku, tym bardziej ono jest (nie)obecne i nam go brakuje. 
Pewnie ktoś się zapyta- tak, chcielibyśmy niedługo spróbować jeszcze raz. 

czwartek, 09 lutego 2017, cinnamon.tea

Polecane wpisy

  • Dwie miłości Synka

    Są takie dwie rzeczy, które Synka zachwycają, pasjonują wręcz. Oczywiście, bywają i inne zachwyty, nawet dość regularnie, ale te dwie się wybijają. Pier

  • Miłości Synka

    Są takie dwie rzeczy, które Synka zachwycają, pasjonują wręcz. Oczywiście, bywają i inne zachwyty, nawet dość regularnie, ale te dwie się wybijają. Pier

  • Miłości Synka

    Są takie dwie rzeczy, które Synka zachwycają, pasjonują wręcz. Oczywiście, bywają i inne zachwyty, nawet dość regularnie, ale te dwie się wybijają. Pier

Komentarze
2017/02/09 12:48:34
Ciesze sie, ze wracacie do rownowagi. Wlasnie uswiadomilam sobie od jak dawna czytam Twojegobloga! Niesamowite! Sciskam bardzo mocno I pozdrawiam serdecznie!!!
-
Gość: Betakobieta, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2017/02/09 23:12:23
Przytulam mocno!
Wiem, że jest ciężko. Aż za dobrze wiem.
Kibicowałam Wam bardzo przy synku będąc w mniej więcej tak samo zaawansowanej ciąży. Ciąży z tym dzieckiem o które drży się bardziej.
Przytulam i chciałbym wlać Wam w serca otuchę.
Rosnijcie zdrowo :)
-
Gość: J., *.toya.net.pl
2017/02/19 13:11:48
A ja zapytam z innej beczki: co sądzisz o zmianach w oświacie ( likwidacja gimnazjów itp). Uważasz, że są słuszne?
-
2017/02/23 23:57:25
J., W OGÓLE mi się nie podobają. Tego typu zmiany to debilne mydlenie oczu, że cokolwiek się zmieni/poprawi rozwalając ten system. A to nie układ powinien się zmienić, ale poprawić trzeba podstawę programową. Tu ona jest jeszcze zdegradowana i potraktowana po macoszemu. Współczuję i Córeczce, i Synkowi.
-
2017/04/09 23:29:22
Bylam dzis we wroclawskim zoo ichyba widzialam Twoja corke:)
Created by Wedding Favors Lilypie Kids Birthday tickers Daisypath Anniversary tickers Od 15.03.13
Dodatki na bloga