RSS
czwartek, 09 lutego 2017

Córeczka tydzień temu skończyła 11 lat!!! Ona jest szczęśliwa, że jest nastolatką, my zbieramy siły :) W szkole radzi sobie nieźle, choć ma potknięcia. Mimo miliarda zadań codziennie ogarnia matematykę bez większych problemów, wciąż gra na gitarze, na zajęciach teatralnych, w piłkę ręczną, uczęszcza za zajęcia z ceramiki... Jest bardzo samodzielna, trochę tak jak za czasów jej rodziców- jeździ samodzielnie autobusem i w ogóle... Jestem z niej dumna.

A Synek zaraz skończy 15 miesięcy. W tym samym wieku Córeczka miała dwa ząbki, on ma dwanaście. Łobuzuje i szaleje, śmieje się w głos, nie można się przy nim nudzić, daje wiele radości. Każdy jego postęp przeżywamy wszyscy i cieszymy się z tego. Ostatnio tatuś przejmuje pewne czynności przy synku, bo karmię już tylko w nocy; Mąż jest zachwycony i czasami wręcz prosi, że on go uśpi/ da butlę/ wykąpie/ zostanie z nim jak ja mam gdzieś iść. 

Dzieciaki motywują do uśmiechu, tak było i będzie

2660718

2660713

2660703

 

Pożegnaliśmy nasze maleństwo 3 tygodnie temu. Musiałam zostać na noc w szpitalu, ale fizycznie nie było tak źle. Psychicznie bywa różnie, ale wydaje mi się, że radzimy sobie. Zdecydowaliśmy się na badania, więc wiemy, że cokolwiek byśmy nie zrobili, maluszek był tak chory, że nie zatrzymalibyśmy go przy sobie. Im więcej jednak wiemy o tym dziecku, tym bardziej ono jest (nie)obecne i nam go brakuje. 
Pewnie ktoś się zapyta- tak, chcielibyśmy niedługo spróbować jeszcze raz. 

10:45, cinnamon.tea
Link Komentarze (5) »
O autorze
Created by Wedding Favors Lilypie Kids Birthday tickers Daisypath Anniversary tickers Od 15.03.13
Dodatki na bloga