O mnie

Kim jestem?

 

Mam dwadzieścia kilka lat,

od kilku lat jestem mamą Córeczki,

od kilkunastu miesięcy żoną Męża,

pracuję w firmie farmakologicznej,

wciąż optymistką

i szczęśliwą kobietą.

 

    Moja droga do tego punktu była wyboista- Córeczkę urodziłam wcześnie i samotnie. Kilka lat "przechodzone" z jej bioojcem nie było dla niego wystarczające w momencie takiej próby. Już razem z małą wyjechałam z rodzinnego miasta na studia. Córeczka miała trochę ponad 3 lata kiedy w klubie poznałam Męża. Może to była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale na pewno miłość błyskawiczna :)I już tak zostało, dobrze nam we trójkę.

    Lubię czytać, gotować, grać w gry planszowe, tworzyć własnoręcznie jakieś ozdoby. Interesuję się medycyną, kryminalistyką, sportem. Chętnie z Mężem kibicujemy kolarzom, piłkarzom ręcznym, siatkarzom, biathlonistom (i płci pięknej grającej w te sporty też oczywiście!) i kierowcom rajdowym i F1 oraz himalaistom.

    Jestem "jak cebula", noszę moje emocje "jak odzież wierzchnią" :) Mam zdolności kinestetyczne, więc nie usiedzę spokojnie i muszę coś robić, najlepiej dwie, trzy rzeczy jednocześnie.

    Nasze życie przez 6 lat wiązało się ze stolicą województwa dolnośląskiego. Od 28 września 2013 zamieszkamy w Gdańsku, gdzie dostałam pracę.

   Jestem zadeklarowanym dawcą: krwi, szpiku, jeśli mogłabym, to i innych moich "darów", z deklaracją w portfelu.
   W pewnym momencie mojego- naszego życia opowiedzieliśmy się za katolickim stylem życia. Staram się być konsekwentna w tym, co wyznaję i co robię, i to zdecydowanie tyczy się także tej sfery funkcjonowania.

 

Osoby "występujące" na blogu:

ukochana Córeczka i Mąż (do 15 września 2012 jako Narzeczony), rodzice i teściowie; siostra vel Sis; brat, bratowa, bratanek i bratanica (rocznik odpowiednio 2008 i 2010); szwagier i szwagierka razem z siostrzeńcem i siostrzenicą Męża (roczniki 1999 i 2006).  Dwie przyjaciółki z rodzinnego miasta. Świadkowie- nasz świadek i jego żona, serdeczni przyjaciele. I wielu, wielu innych :)

Z czasów Wro-uczelnianych: Promotorka (pracy magisterskiej i bezpośredni opiekun niedoszłego doktoratu) i Doktorant- kumpel pochodzący z rodzinnego miasta.

Created by Wedding Favors Lilypie Kids Birthday tickers Daisypath Anniversary tickers Od 15.03.13
Dodatki na bloga